Sitemize Hoş Geldiniz

Sitemize Üye Olarak Ücretsiz Rehber Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.

Milboss Online Bilet Satış Programı

İndir

Mil Mail Sender Otomatik Mail Gönderme Programı

İndir

Hakkımızda

Şirket Açılımı : Milkom Yazılım Danışmanlık Reklam ve Bilişim HizmetleriLtd. Şti.

Milkom Bilgisayar, 17/12/2004 yılında sektörün genç ve başarılı temsilcilerinden biri olan Güngör Usta tarafından Bakırköy ilçesinde, en iyi hizmet politikasını ilke edinerek kurulmuştur.

5 yıl gibi kısa bir maziye sahip olan Milkom Bilgisayar Taahhüt İthalat Sanayi Ltd. Şti., genç bir kuruluş olmasına rağmen, kurucusunun ve teknik, yazılım ekibinin sektörde uzunca bir geçmişe dayanan engin deneyimleriyle kısa zamanda sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır.

Firmamızın temel hedefi, koşulsuz tüketici memnuniyetini esas alarak sektörde sayılı firma tarafından sunulabilen üstün hizmet ve ürün kalitesini kişisel ve kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmaktır.

Milkom Bilgisayar, kuruluşundan bu yana geçen kısa zaman içerisinde, sektöründe ciddi ve güvenilir firmalar içindeki yerini almıştır. Kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir yer edinmenin en başta gelen nedeni tüketiciye verdiği değer ve karşılığında duyulan memnuniyetin sonucudur. Milkom Bilgisayar her ne şartta olursa olsun mümkün olanın en iyisini ve en mükemmelini yaparak müşterilerini memnun etmenin uğraşını verecektir ve sektörde devamlılığını sürdürecektir.

İletişim Bilgilerimiz

Hafta içi ve Cumartesi günleri saat 09:00-18:00 arasında ofisimize ulaşabilirsiniz.