Sitemize Hoş Geldiniz

Sitemize Üye Olarak Ücretsiz Rehber Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.

Milboss Online Bilet Satış Programı

İndir

Mil Mail Sender Otomatik Mail Gönderme Programı

İndir

Google Adwords

Arama Motoru Pazarlamasında en yaygın kullanılan kanal Google Adwords, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'dede hızla gelişen reklam mecrası olarak kabul edilmektedir. Bu tip reklamların maliyetlendirmesi tıklama başıdır ve gösterimden ücret alınmaz.Arama Motoru Reklam modelinde sadece ürün yada hizmetinizle ilgilenen hedef kitle için ödeme yapmış olursunuz.

AdWords, optimize edilebilme özelliğini taşımaktadır – etkin şekilde uygulanan optimizasyon süreçleri reklamlarınızdan daha çok ziyaretçi ve verim almanızı sağlar ve rakipleriniz karşısında rekabet avantajınızı artırır.

Adwords gibi reklam mecralarını etkin şekilde yönetmek önemli ölçüde teknolojik altyapı, bilgi ve deneyim gerektirmektedir. Milkom olarak müşterilerimize rasyonel ve hedef odaklı kampanya yönetimleri sunmaktayız.

Arama kelimelerinin ötesinde bir bakış açısıyla, müşterilerimizin ürünlerini , hizmetlerini, iş yapısını, sektörünü, rekabet alanlarını analiz ederek, hedeflerine uygun kampanya stratejileri belirleyerek – yatırım getirilerini artıracak hesaplı trafik üretebilmek bizim işimiz. Size sağladığımız artılar arasında:

Teknik Ekip: Kampanyalarınızın sürekli incelenip gerekli optimizasyon süreçlerinin uygulanması.

Raporlama:: Etkin raporlama süreçleri sayesinde kampanya performanslarınızın düzenli denetlenmesi ve pazarlama stratejinizin rakamlarla desteklenip raporlanması.

Pazar Araştırması: Potansiyel ziyaretçi , rekabet ve satış hacimlerinizin incelenmesi.

Teknolojik Altyapı ve Deneyim: Kampanyalarınızın en etkin şekilde yönetilmesi. "

Reklam Rapor Paneli ne gitmek için tıklayınız

HEMEN ARAYIN 0212 438 77 61