Sitemize Hoş Geldiniz

Sitemize Üye Olarak Ücretsiz Rehber Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.

Milboss Online Bilet Satış Programı

İndir

Mil Mail Sender Otomatik Mail Gönderme Programı

İndir

Milboss Hakkında

Milboss Online Bilet Satış Programı

Milboss Nedir ?

Otobüs işletmelerinin hızlı ve kolay çalışabilmesi için günümüz kanunlarına uygun olarak tasarlanmış lisanslı bir yazılımımızdır. 2005 yılından bu yana türkiyenin bir çok noktasında yüzlerce şube sorunsuz olarak çalışmaktadır. Programın en önemli özelliklerinden bir tanesi internet üzerinden sanki lokal çalışıyormuş gibi hızlı olmasıdır. Koltukları işaretlediğiniz anda firmada ve internet satış sayfasında otomatik olarak aynı anda işaretlenir. Böylece siz müşteriyle konuşurken koltuğun satılma ihtimali ortadan kalkmaktadır. Programın web tabanlı çalışan yazılımı ile müşterileniz evinden, işyerinden dilediği her yerden rahatlıkla biletini alabilmektedir.

Bana Kazandıracakları Neler ?

Kolay Kurulum : Programı indirip kurdukdan sonra lisans numarınızı biliyorsanız kullanıma hazırdır.
Hızlı Bilet Satış : Saniyeler içerisinde müşterilerinize hızlı bir şekilde bilet verebilirsiniz. İsterseniz klavye isterseniz mouse kullanarak satışınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.
Kullanıcı Dostu Arayüz : Tek ekranda satışlarınızı, rezervasyonlarınızı, kontenjanlarınızı rahatlıkla görebilir. Tek tıkla iptal edebilirsiniz.Kopyala Yapıştır ile koltukları pratik bir şekilde kopyalabilirsiniz.
Güvenlik : İnternet üzerindençalışan bir sistem olduğu için 24 saat çalışması gerekmektedir. Elektrik kesintilerinden dolayı her hangi bir veri kaybı olmaz. Sistem sürekli olarak kontrol edilmekte ve yedeklemeleri düzenli olarak alınmaktadır.
Anında Destek : Uzakdan bilgisayarınıza bağlanıp sorunlarınızı gideriyoruz.
Tam Kontrol : Tek programdan şube satışları, muhasebe, bayat biletler vs. her şeyi yönetibilme imkanı.
Artık Gözünüzden Kaçanlara Son : Personel hatasını en aza indirip, çift bilet satışına son veriyorsunuz. Komisyonlarınızı takip edebilir, şubelerinizin ve personellerinizin her şeyini an ve an takip edebilirsiniz.
MİLBOSS ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Nasıl Kurulur ?

Bu linkden Milboss İndir programı indirip bilgisayarınıza kurunuz. Bilgisayar yeniden başladıkdan sonra ekrana Milboss hızlı başlat çubuğu ekrana gelicektir. Lisans numaranızı biliyorsanız. Hızlı başlat çubuğunda Milboss ' a Tıklayınız. Gelen Ekranda sağ üst köşeki lisans no ya çift tıklayınız. Gelen Ekrana lisans numaranızı yazıp tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Ekran Görüntüleri.

Sık Karşılaşılan Sorunlar ve Giderilmesi

1 . Bağlan Düğmesine Basar Basmaz " HATA : " uyarısı : Aşağıdaki uyarıyı alıyorsanız bilgisayarınızın tarih ve saatini ayarlayınız.
Tarih saat uyarısı
2 . Güvenli Bağlantı Kuruluyor dan Sonra 10060 veya 10065 uyarısı : Eğer böyle bir uyarı alıyorsanız.
İlk önce bilgisayarınızın internet bağlantısı olduğundan emin olunuz. Modeminizi kapatıp yeniden açınız. Adsl ve link (yada PPP) ışığının yandığından emin olunuz. Hala alıyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.