Sitemize Hoş Geldiniz

Sitemize Üye Olarak Ücretsiz Rehber Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.

Milboss Online Bilet Satış Programı

İndir

Mil Mail Sender Otomatik Mail Gönderme Programı

İndir

Güncelleme indir
 • Google AdWords ile, işletmeniz için hızlı ve basit bir biçimde reklam oluşturup yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ne olursa olsun, yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. AdWords reklamları, bir kullanıcı Google'da anahtar kelimelerinizden birini kullanarak arama yaptığında arama sonuçlarıyla birlikte görüntülenir. Böylece, zaten işinizle ilgilenen bir kitleye reklam yapmış olursunuz.

  Ayrıca reklamlarınızı, her geçen gün büyüyen Google Ağı'ndaki içerik sitelerinde yayınlamayı da tercih edebilirsiniz. Reklamınızın görünmesini istediğiniz içerik yerleşimlerini tam olarak seçebilir ya da içeriğe dayalı hedefleme özelliğinin anahtar kelimelerinizi içerikle eşleştirmesine izin verebilirsiniz. Metin, resim ve video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimleri arasından seçim yapabilir ve hesabınızdaki raporları kullanarak reklamınızın performansını kolayca izleyebilirsiniz.

  Devam
 • Müşterilerinizin sizi Google Haritalar'da bulmasına yardımcı olun milyonlarca kişi her gün Google Haritalar'da arama yapıyor. İşletmenizi Google Haritalar'da ücretsiz listelemeniz sizi bulmalarını kolaylaştırır. Google Rehber'i kullanarak ücretsiz girişinizi oluşturabilirsiniz.Potansiyel müşterileriniz Haritalar'da bölgelerini ilgilendiren yerel bilgiler için arama yaptıklarında, iş yerinize ait adres, çalışma saatleri ve hatta ürünlerinizin veya vitrininizin fotoğrafları gibi bilgilere erişebileceklerdir.Google Rehber'in kullanımı kolaydır, ücretsizdir ve kendi web sitenize sahip olmanız gerekmemektedir.

  google maps Devam
 • Hedef Müşterilerinize Ulaşın
  500 milyondan fazla olası müşteriyle iletişime geçin Hedef kitlenizi yere, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçin Basit görsel ve metin tabanlı reklamlar deneyin ve işe yarayanı kullanın

  İlişkilerinizi Derinleştirin
  Facebook Sayfasınızı veya internet sitenizi tanıtın Reklamınızın etkisini artırmak için "Beğen" düğmesini kullanın işinize ilişkin bir topluluk oluşturun.

Güncelleme indir

MİLBOSS Online Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi

Otobüs işletmelerinin hızlı ve kolay çalışabilmesi için günümüz kanunlarına uygun olarak tasarlanmış lisanslı bir yazılımımızdır. 1998 yılından bu yana türkiyenin bir çok noktasında yüzlerce şubede sorunsuz olarak çalışmaktadır. [...]

Özel Yazılım Geliştirme

İsteklerinizi karşılayan program bulamadınız mı ?  Bizimle irtibata geçin size  özel yazılımınızı geliştirelim.

Ücretsiz Hizmetler

Sitemize üye olarak ücretsiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
- Adres Defteri: Müşteri telefonlarınızı kayıt altına alın.

Güncellemeler

Milboss Güncelleme


 

Duyurular

Mil E-Posta Adres Bulucu
Sizin için vakit nakit demek mi? Site site gezip mail aramak zormu geliyor. O zaman E-Posta bulucu programımızı deneyin.

Mil Mail Sender 1.0
Müşterilerinize reklamlarını mail yoluyla kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.